- چهارشنبه, 25 تیر 1399
1-این جنگ نرم ، شما جوانهای دانشجو ، افسران جوان این جبهه اید. 2-شرط اصلی فعالیت درست شما در این جبهه ی جنگ نرم ، یکی اش نگاه خوشبینانه وامیدوارانه است . ۳-خط اغفال به خصوص خواص و نخبگان از تاثیر دشمن ، یکی از خطوط القائی و تبلیغاتی دشمن است. ۴-در میدان تنظیم شده ی از سوی دشمن بازی نکنید.... چون چه ببرید ، چه ببازید ، به نفع اوست. ۵-امروز اولویت اصلی کشور مقابله با جنگ نرم دشمن است.

رئیس کمیته ورزشکاران مجمع عالی نخبگان استان مازندران منصوب شد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

 

صابر اکبر زاده به عنوان رئیس کمیته ورزشکاران مجمع عالی نخبگان استان مازندران منصوب شد.

 

دکتر یوسفعلی جوانی رئیس مجمع عالی نخبگان استان مازندران در مراسم معارفه رئیس کمیته ورزشکاران که با حضور معاونین و شهردار سرخ رود در دفتر شورای شهر سرخ رود برگزار شد، با اشاره به سابقه درخشان ورزش استان مازندران در رشته های مختلف ورزشی گفت: مازندران با توجه به جایگاهی که ورزش کشور دارد همواره در رقابت های آسیایی و جهانی حضور داشته و خوش درخشیده و بیشترین مدال را برای کشور کسب کرده است.

دکتر اکبرزاده درادامه این مراسم گفت: یکی از اولویت‌های اساسی ما جذب جوانان نخبه رشته‌های مختلف ورزشی است که در این زمینه از ظرفیت هیات‌های ورزشی و باشگاه‌ها استفاده می‌کنیم تا بتوانیم روند جذب جوانان نخبه را تسریع کنیم.

رئیس کمیته ورزشکاران مجمع عالی نخبگان استان مازندران بیان داشت: جوانان سرمایه‌های بزرگی برای ما هستند و ما از ظرفیت جوانان در بخش‌های مختلف استفاده می‌کنیم چرا که جوانان همیشه ثابت کرده‌اند که همیشه در عرصه‌های مختلف موفق عمل می‌کنند.

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

دانلود فرم ثبت نام مجمع

شماره ثبت : 20986

دانلود فرم ثبت نام

آمار بازدیدکنندگان

1322امروزmod_vvisit_counter
2243دیروزmod_vvisit_counter
6536این هفتهmod_vvisit_counter
13510هفته گذشتهmod_vvisit_counter
27935این ماهmod_vvisit_counter
56536ماه گذشتهmod_vvisit_counter
3159955کل بازدیدهاmod_vvisit_counter